вторник, 27 октомври 2009 г.

Победа и загуба за средногорския футбол през уикенда

В седмия кръг от окръжната футболна група отборът на „Мирково” победи като гост „Титан” (Лесново) с 3:1. Срещата започна лошо за средногорци, които в средата на първата част позволиха на своите домакини да излезнат напред в резултата. В края на полувремето обаче Недко Йорданов с глава върна паритета в резултата, а след почивката Пламен Миланов и Цветан Михов донесоха успеха за мирковчани.

Пирдопският „Спартак 2001” пък загуби със зрелищното 2:7 при гостуването си на „Мътивир” (Ихтиман). Още в първите няколко минути ихтиманци получиха правото да изпълнят цели две дузпи и бързо дръпнаха в резултата с комфортен аванс. На полувремето резултатът бе 4:2, а до края ихтиманци реализираха още три попадения. Головете за местния тим бяха дело на Николай Миндилов и Цветан Македонски.